KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13777108
nr 1377 7108
Frédéric Iriarte
(f. 1963)
Blandteknik, Frédéric Iriarte (f. 1963), Signerad, 1989. Motivet: 49x64cm, yttermått inklusive ram: 59x73 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:32:49
3/2 12:35:37